Rezervace ubytování


Provozování boudy Erlebach s platností od 1. července 2019 převzala v plném rozsahu TJ AŠ. Má svého nového správce, který se o vše postará („Erlebaška nebude dělat charitu“ – to jsou slova členů výkonného výboru TJ AŠ).

Zájemci o ubytování se musí hlásit přes objednávkový formulář na stránkách TJ AŠ. Náš objednávkový kalendář dnešním dnem pozbyl platnosti.

U paní Vlkové – sekretariát TJ 326 701 004 se musí vše dopředu zaplatit, každý dostane voučer a na základě toho bude správcem vpuštěn na Erlebašku.

Se smutným pozdravem za výbor LO
Alena Hrdá


V dalších dnech po vykázání LO z Erlebašky došlo k intenzivní komunikaci. Byla to podpora všech příznivců naší základny lyžování MB a kritika hanebného vyhoštění správců chaty a členů LO. Tento akt je podle našeho názoru proti stanovám TJ AŠ, které uvádí nutnost projednání na valné hromadě, tedy se všemi oddíly.

V celé historii Erlebašky, kterou oddíl získal v roce 1953, se vždy uvádí správcování a hospodaření lyžařským oddílem! Skupina boleslavských podnikavců ji měla v r. 1993 připravenu na převod. Včasným zásahem členů výboru LO a jednáním v Rokytnici n/Jiz a MB, se vše vrátilo oddílu. TJ se ničím neangažovala (byli bychom bez Erlebašky! – Na vše jsou doklady!!). Stávající vedení TJ již třetí období velí oddílům, také nám a až do loňska bez připomínek. Přesto nás na hodinu bez varování vyhodili. Zarážející, jaký je asi záměr? Další informace o hanebném a nedůstojném vyhoštění lyžařského oddílu Výkonným výborem TJ AŠ z chaty ERLEBACH jsou uvedeny ZDE